השקעות נדל"ן / מקרקעין

 

למשרד 'מני קורן - עורכי דין' נסיון רב בטיפול במגוון עסקאות השקעה במקרקעין: טיפול בעסקאות מכר דירות ובתים, עסקאות מקבלן ועסקאות יד שניה, מגרשים ועסקים, עסקאות שכירות וחכירה לדורות, עסקות השקעה בנדל"ן, קומבינציה, תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית, טיפול במשכנתאות וברישומים שונים תוך דגש רב על חסכון במיסוי בגין העסקאות תוך תכנון מס נכון וכן על מהירות הטיפול לשביעות רצון הלקוח.

תכנון מס נכון תוך הסתייעות בעורך דין מקרקעין מנוסה ימנע עגמת נפש והוצאות מיותרות. בהשקעת נדל"ן תכנון המס הוא קריטי ולפעמים ההבדל הוא בין השקעה כדאית לבין השקעה כושלת!

התנהלות עו"ד מקרקעין מנוסה מול הרשויות, וביניהן מרשמי המקרקעין (טאבו, רשות מקרקעי ישראל וחברות משכנות), רשויות המס, עיריות ורשויות מוניציפאליות וכיו"ב, תזרז את סיום העסקה, תמנע טרחה מיותרת ותחסוך כסף רב.

בעסקה כמו מכירת / רכישת דירה, מגרש, עסק או כל נדל"ן אחר חשוב לבחור עורך דין המתמחה במקרקעין. את עורך הדין כדאי מאד לערב עוד לפני שלב המו"מ בין הצדדים. ישנן בדיקות רבות שעל עורך הדין לבצע טרם ביצוע העסקה. תוצאות בדיקות אלו ישפיעו על כדאיות העסקה, ותשובות המתקבלות לאחר בדיקות ברשויות השונות ישפיעו על התנהלות המו"מ.

 

אנו, במשרד עו"ד מני קורן, משרד המתמחה במקרקעין, נשמח לסייע לכם וללוותכם – אנו בטוחים כי לקוח מרוצה הוא הרווח שלנו! נשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים.

לייעוץ ללא התחייבות אנא צרו קשר או חייגו 077-5545840